Ekologiczne lakiery do paznokci

Wygląd paznokci jest bardzo ważnym elementem kobiecej pielęgnacji. Dzięki zdrowym i zadbanym paznokciom czujemy się bardziej kobieco i elegancko. Poznaj naturalne lakiery do paznokci, pozbawione parabenów, formaldehydu, toluenu, kalafonii, fenoksyetanolu, ftalanu i syntetycznej kamfory. Sprawdź lepsze lakiery niż te dostępne w Rossmann lub Hebe. Formuła opracowana w naturalnych lakierach do paznokci pozawala na ich bezpieczne stosowanie również przez kobiety w ciąży. Lakiery do paznokci zapewniają równomierne krycie, długą trwałość, szybkoschnącą teksturę i promienne wykończenie o wysokim połysku. Bądź kobieca i elegancka dzięki naturalnie zadbanym paznokciom.

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.