Lista produktów marki BIO IQ

Lista produktów wg producenta BIO IQ

BIO IQ to polska marka powstała z pasji do zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu oraz obcowania z naturą. BIO IQ tworząc produkty zaufało inteligencji i mocy natury. Kosmetyki powstają bez dodatków pochodzenia chemicznego, które są nieprzyjazne skórze. Skład skomponowany jest z ponad 100 aktywnych ekstraktów roślinnych pochodzących z kontrolowanych upraw organicznych. BIO IQ dba, aby wszystkie składniki pełniły właściwą rolę, znalazły się w produktach celowo, by odżywiać, regenerować, wzmacniać, harmonizować.

Jako pierwsza firma w Polsce otrzymała międzynarodowe certyfikaty ECOCERT i COSMEBIO na wszystkie produkty. Jest to dowód potwierdzający skuteczność, bezpieczeństwo, naturalność i czystość surowców stosowanych w kosmetykach. 

Kosmetyki BIO IQ działają inaczej niż tradycyjne produkty. Ich rolą jest pełne odnowienie, oczyszczenie z toksyn, dotlenienie i regeneracja skóry, tak aby uzyskać efekt równowagi. Sekret skuteczności kosmetyków BIO IQ opiera się na inteligencji natury, która dostarcza nam wszystkich niezbędnych, ale i niesamowicie efektywnych składników, potrzebnych do zdrowej, zrównoważonej pielęgnacji. Produkty są bez chemicznych substancji, takich jak: parabeny (chemiczne konserwanty), oleje mineralne (substancje ropopochodne), PEG-i (sztuczne emulgatory i rozpuszczalniki), SLS-y i SLES-y (syntetyczne detergenty), sole aluminium, chemiczne filtry UV, syntetyczne zapachy i barwniki, silikony. Kosmetyki BIO IQ nie są testowane na zwierzętach, a opakowanie w pełni nadaje się do recyklingu.

Ocena producenta

4.5 gwiazdki na podstawie 80 głosów