Gąbka do makijażu – Idun Minerals – Makeup Sponge

Nr ID: 8050
Oczekiwanie na dostawę
  • Obniżka
Nr ID: 8050
Oczekiwanie na dostawę
35,25 zł
47,00 zł
Zniżka 25%
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń Dodano do listy życzeń

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Gąbka do makijażu wysokiej jakości, która doskonale rozprowadza podkład i korektor na twarzy i szyi. Może być stosowany zarówno na sucho, jak i na mokro w zależności od pożądanego efektu. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej. Nie zawiera lateksu.

8050

Parametry produktu

Marka
Idun Minerals
Zobacz także