Kredka do oczu – Idun Minerals Eyeliner Jord - Brown

Nr ID: 5102
  • Obniżka
Nr ID: 5102
57,75 zł
77,00 zł
Zniżka 25%
Brutto

C10-18 Triglycerides, Microcristallina Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Cottonseed Oil, Ceresin, Mica, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, +/- C.I. 77499, C.I. 77491, C.I. 77492, C.I. 77891 

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Kredka kajal firmy IDUN Minerals Jord oferuje długotrwały makijaż, w ultra oczyszczonej formule mineralnej. Łatwy w użyciu, dobrze się blenduje i utrzymuje się przez cały dzień, nie będzie się rozmazywać ani blaknąć. Zawiera ostrzałkę i końcówkę do rozcierania smugi, która ułatwia dodawanie ostrych linii lub tworzenie miękkich i cieniowanych wyników. Występuje w 2 odcieniach, Lava i Jord.

Wszystkie kredki IDUN Minerals są testowane okulistycznie i odpowiednie dla wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe.

5102

Parametry produktu

Pojemność
0,35 g
Marka
Idun Minerals
Zobacz 4 inne produkty z tej samej kategorii: