Puder mineralny sypki – Idun Minerals Powder Foundation - Ingrid

Nr ID: 1012

Puder mineralny sypki – Idun Minerals Powder Foundation - Ingrid

Nr ID: 1012
99,00 zł
Brutto
Ilość

Mica, Zinc Oxide, +/- C.I. 77891, C.I. 77492, C.I. 77491, C.I. 77499 

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Ultraoczyszczony podkład mineralny IDUN Mineral tworzy świetliste, naturalne wykończenie, jednocześnie dbając o skórę i ją chroniąc. Bogate, naturalne pigmenty oferują równomierny, mieszalny kolor z miękkim, pięknym wykończeniem na cały dzień. Ekstremalna czystość naszych minerałów zapewnia piękne rezultaty dla wszystkich rodzajów skóry, w tym wrażliwej skóry. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zawsze nakładaj podkład IDUN Minerals za pomocą szczotki Kabuki IDUN Minerals lub chowanej szczotki Kabuki. Jest to jedyny produkt do makijażu na rynku, który został zatwierdzony przez Szwedzkie Stowarzyszenie Astmy i Alergii.

Wsyp trochę pudru do pokrywy i przeciągnij w kółko pędzel. Rób tak, dopóki nie otrzymasz produktu na całym pędzlu. Zacznij masować puder na twarzy dużymi okrężnymi ruchami.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, zawsze nakładaj podkład IDUN Minerals za pomocą pędzla Kabuki IDUN Minerals lub chowanego pędzla Kabuki.

Kolor: Ingrid (cold medium)

1012

Parametry produktu

Pojemność
9 g
Marka
Idun Minerals
Zobacz także

Zobacz 4 inne produkty z tej samej kategorii: