Paletka magnetyczna XL

Nr ID: 115930
Oczekiwanie na dostawę
  • Obniżka
Nr ID: 115930
Oczekiwanie na dostawę
57,48 zł
60,50 zł
Zniżka 5%
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń Dodano do listy życzeń

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Uniwersalne pudełko magnetyczne pozwala na wygodne korzystanie z cieni, róży i pudrów w kompakcie i ich wymianę zgodnie z własnymi upodobaniami. Pudełko zamykane na magnes, cienie także trzymają się także na magnes dzięki czemu nie zmieniają swojego miejsca położenia. Mieści ono 9 cieni do powiek albo 4 cienie, róż i puder w kompakcie. W środku posiada lusterko oraz aplikatory do cieni. Idealne do damskiej torebki.

Akcesoria Couleur Caramel wykonane są z najlepszych i najbardziej efektywnych materiałów, co pozwala na łatwą i przyjemną aplikację. Ich jakość potwierdzona jest przez profesjonalnych wizażystów renomowanych produkcji.

115930

Parametry produktu

Pojemność
16,5 cm x 11,5 cm
Marka
Couleur Caramel
Zobacz 4 inne produkty z tej samej kategorii: