Lakier do paznokci – Idun Minerals Nail Polish Kalksten

Nr ID: 3533
  • Obniżka
Nr ID: 3533
44,65 zł
47,00 zł
Zniżka 5%
Brutto

Octan Butylu, Octan Etylu, Nitroceluloza, Kwas Adypinowy / Glikol Neopentylowy / Kopolimer Bezwodnika Trimelitowego, Dibenzoesan Glikolu Dipropylenowego, Alkohol Izopropylowy, Mika, Bentonit Stearalkoniowy, Siarczan Baru, Kopolimer Akrylanowy, Metikon, Wodorotlenek Glinu , Chlorek Sodu, Octan Tokoferylu, Biotyna, Pantenol, Olejek Prunus Amygdalus Dulcis, Palmitynian Retinylu, Olej Z Nasion Helianthus Annuus, Bht.

[+/-] Ci 15850, Ci 15880, Ci 19140, Ci 42090, Ci 77000, Ci 77163, Ci 77491, Ci 77499, Ci 77510, Ci 77742, Ci 77891.


  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Seria mineralnych lakierów do paznokci IDUN Minerals składa się z odżywczych lakierów do paznokci w klasycznych i modnych odcieniach. Lakiery do paznokci zawiera składniki najwyższej jakości i ma długotrwałą formułę, która nadaje połysk. Lakiery do paznokci ma także tak zwaną 5-free formułę, co oznacza usunięcie pięciu niebezpiecznych dla zdrowia chemikaliów. Ponadto, lakier do paznokci zawiera składniki, które odżywiają paznokcie. Mineralny lakier do paznokci IDUN Minerals wzbogacony jest w minerały, witaminy i olejek migdałowy. Składniki te są dodawane do pielęgnacji i ochrony paznokci w najlepszy sposób.

Formuła „5-free” - Termin ten oznacza brak pięciu szkodliwych składników stosowanych w produkcji lakierów do paznokci. Nie znajdziesz w lakierach Idun Minrals takich substancji jak: toluen, fosforan dibutylu (dbp), formaldehyd, żywica formaldehydu, kamfora.

3533

Parametry produktu

Pojemność
11 ml
Marka
Idun Minerals
Zobacz 4 inne produkty z tej samej kategorii: