Lista produktów marki 100% Pure

Aloe Barbadensis Leaf (Organic Aloe Juice)*, Rosa Centifolia Flower Water (Organic Rose Hydrosol)*, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Vitis Vinifera (Grapeseed) Seed Oil, Rosa Canina (Rosehip Oil) Seed Extract, Euphorbia Cerifera Cera (Candelilla Wax)...
Aloe Barbadensis (Organic Aloe) Leaf Juice*, Rosa Centifolia Flower Water (Rose Hydrosol)*, Theobroma Cacao Seed (Cocoa) Butter, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grapeseed) Seed Oil, Rosa Canina (Rosehip Oil)* Seed Extract, Euphorbia Cerifera (Candelilla Wax) Extract,...

100% Pure to kosmetykami EKO i BIO - bez SLS, parabenów i chemii

Założycielem i dyrektorem kreatywnym marki 100% PURE jest Susie Wang. Dzięki pracy w renomowanych firmach kosmetycznych w zakresie rozwoju produktów, innowacji i technologii, uświadomiła sobie pewne niedociągnięcia w branży kosmetycznej, co zainspirowało ją do stworzenia własnej linii kosmetyków, która zawiera wyłącznie naturalne składniki i nie są testowane na zwierzętach. Razem z Jamesem Wangiem i Rickiem Kostickiem założyli 100% Pure w 2005 roku w Kalifornii.

Działająca obecnie w Dolinie Krzemowej marka 100% Pure koncentruje się przede wszystkim na dostarczaniu produktów do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych oraz artykułów do kąpieli i pielęgnacji ciała. Ideą 100% Pure są kosmetyki całkowicie wolne o wszelkich szkodliwych toksyn, oparte wyłącznie na najwyższej jakości w 100% naturalnych składnikach i nie testowane na zwierzętach. Są to kosmetyki 100% wolne o sztucznych barwników, sztucznych zapachów, syntetycznych środków chemicznych konserwujących i wszystkich innych toksyn.

Kosmetyki 100% PURE zawdzięczają swoją barwę ze świeżych owoców, warzyw, herbaty i innych pigmentów roślinnych, które zawierają obfite ilości korzystnych witamin, przeciwutleniaczy i innych zdrowych składników fito-twórczych, które sprawiają, że skóra jest zdrowsza.

Opakowania 100% Pure wykonane są materiałów pochodzących z recyklingu - szkła z recyklingu, plastiku, cyny i papieru.

100% Pure kocha i szanuje zwierzęta! Jako aktywni działacze na rzecz praw zwierząt, są przeciwni testom na zwierzętach i żadna z ich formuł ani produktów nie jest nigdy testowana na zwierzętach. Wszystkie produkty są wegańskie (lub wegetariańskie).

Założyciele tej marki uważają, że 100% PURE to nie tylko nazwa, czy lista składników. 100% PURE to zobowiązanie do wytwarzania najczystszych, najzdrowszych produktów i edukowania wszystkich. Dlaczego bycie 100% PURE jest tak ważne. Pokazują, że trzeba żyć ze współczuciem, życzliwością i empatią, dbać o środowisko naturalne i poprawiać jakość życia ludzi i zwierząt, a także udzielać się charytatywnie na rzecz globalnej społeczności.

100% PURE® wykracza poza nazwę i składniki. Firma jest zaangażowana w produkcję najczystszych kosmetyków i promowanie czystego, zdrowszego życia.

Ocena producenta

5.0 gwiazdki na podstawie 64 głosów