Lista produktów wg producenta 100% Pure

100% Pure jest to marka założona w 2005 roku w Kalifornii, działająca obecnie w Dolinie Krzemowej. 100% Pure koncentruje się przede wszystkim na dostarczaniu produktów do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych oraz artykułów do kąpieli i pielęgnacji ciała.  Ideą 100% Pure są kosmetyki całkowicie wolne o wszelkich szkodliwych toksyn, oparte wyłącznie na najwyższej jakości w 100% naturalnych składnikach i nie testowane na zwierzętach. Są to kosmetyki 100% wolne o sztucznych barwników, sztucznych zapachów, syntetycznych środków chemicznych konserwujących i wszystkich innych toksyn. Piękno tak czyste jak i skuteczne. 100% PURE prawdziwie zdrowe odżywianie skóry.

Kosmetyki 100% PURE zawdzięczają swoją barwę ze świeżych owoców, warzyw, herbaty i innych pigmentów roślinnych, które zawierają obfite ilości korzystnych witamin, przeciwutleniaczy i innych zdrowych składników fitotwórczych, które sprawiają, że skóra jest zdrowsza.

100% PURE® wykracza poza nazwę i składniki. Firma jest zaangażowana w produkcję najczystszych kosmetyków i promowanie czystego, zdrowszego życia.