Lista produktów wg producenta 100% Pure

100% Pure jest to marka założona w 2005 roku w Kalifornii, działająca obecnie w Dolinie Krzemowej. 100% Pure koncentruje się przede wszystkim na dostarczaniu produktów do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych oraz artykułów do kąpieli i pielęgnacji ciała.  Ideą 100% Pure są kosmetyki całkowicie wolne o wszelkich szkodliwych toksyn, oparte wyłącznie na najwyższej jakości w 100% naturalnych składnikach i nie testowane na zwierzętach. Są to kosmetyki 100% wolne o sztucznych barwników, sztucznych zapachów, syntetycznych środków chemicznych konserwujących i wszystkich innych toksyn. Piękno tak czyste jak i skuteczne. 100% PURE prawdziwie zdrowe odżywianie skóry.

Kosmetyki 100% PURE zawdzięczają swoją barwę ze świeżych owoców, warzyw, herbaty i innych pigmentów roślinnych, które zawierają obfite ilości korzystnych witamin, przeciwutleniaczy i innych zdrowych składników fitotwórczych, które sprawiają, że skóra jest zdrowsza.

100% PURE® wykracza poza nazwę i składniki. Firma jest zaangażowana w produkcję najczystszych kosmetyków i promowanie czystego, zdrowszego życia.

Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Tocopherol (Vitamin E), Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Rosa Canina (Rosehip) Seed Oil*,...