Lista produktów marki 100% Pure

100% Pure to kosmetykami EKO i BIO - bez SLS, parabenów i chemii

Założycielem i dyrektorem kreatywnym marki 100% PURE jest Susie Wang. Dzięki pracy w renomowanych firmach kosmetycznych w zakresie rozwoju produktów, innowacji i technologii, uświadomiła sobie pewne niedociągnięcia w branży kosmetycznej, co zainspirowało ją do stworzenia własnej linii kosmetyków, która zawiera wyłącznie naturalne składniki i nie są testowane na zwierzętach. Razem z Jamesem Wangiem i Rickiem Kostickiem założyli 100% Pure w 2005 roku w Kalifornii.

Działająca obecnie w Dolinie Krzemowej marka 100% Pure koncentruje się przede wszystkim na dostarczaniu produktów do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych oraz artykułów do kąpieli i pielęgnacji ciała. Ideą 100% Pure są kosmetyki całkowicie wolne o wszelkich szkodliwych toksyn, oparte wyłącznie na najwyższej jakości w 100% naturalnych składnikach i nie testowane na zwierzętach. Są to kosmetyki 100% wolne o sztucznych barwników, sztucznych zapachów, syntetycznych środków chemicznych konserwujących i wszystkich innych toksyn.

Kosmetyki 100% PURE zawdzięczają swoją barwę ze świeżych owoców, warzyw, herbaty i innych pigmentów roślinnych, które zawierają obfite ilości korzystnych witamin, przeciwutleniaczy i innych zdrowych składników fito-twórczych, które sprawiają, że skóra jest zdrowsza.

Opakowania 100% Pure wykonane są materiałów pochodzących z recyklingu - szkła z recyklingu, plastiku, cyny i papieru.

100% Pure kocha i szanuje zwierzęta! Jako aktywni działacze na rzecz praw zwierząt, są przeciwni testom na zwierzętach i żadna z ich formuł ani produktów nie jest nigdy testowana na zwierzętach. Wszystkie produkty są wegańskie (lub wegetariańskie).

Założyciele tej marki uważają, że 100% PURE to nie tylko nazwa, czy lista składników. 100% PURE to zobowiązanie do wytwarzania najczystszych, najzdrowszych produktów i edukowania wszystkich. Dlaczego bycie 100% PURE jest tak ważne. Pokazują, że trzeba żyć ze współczuciem, życzliwością i empatią, dbać o środowisko naturalne i poprawiać jakość życia ludzi i zwierząt, a także udzielać się charytatywnie na rzecz globalnej społeczności.

100% PURE® wykracza poza nazwę i składniki. Firma jest zaangażowana w produkcję najczystszych kosmetyków i promowanie czystego, zdrowszego życia.

Ocena producenta

5.0 gwiazdki na podstawie 64 głosów