Gąbka Konjac z węglem drzewnym – 100% Pure Charcoal Konjac Sponge

Nr ID: 1FKSBC
Nr ID: 1FKSBC
60,00 zł
Brutto

Konjac Plant, Bamboo Charcoal 

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Gąbka wykonana jest z dwóch prostych składników detoksykującej rośliny konjac i bambusowego węgla drzewnego. Gąbka zawiera cenne minerały, takie jak magnez, żelazo, fosfor i cynk oraz  witaminy. Dzięki temu doskonale nadaje się do zrównoważenia pH skóry tłustej i zanieczyszczonej Ta miękka gąbka pomaga w usuwaniu brudu, oleju, kosmetyków i innych zanieczyszczeń ze skóry, a także wygładza martwe komórki skóry aby uzyskać gładszą cerę. Nadaje się nawet do najbardziej wrażliwej skóry. Gąbka Konjac jest zamknięta w opakowaniu czystą wodą, aby zachować teksturę gąbki.

Namocz gąbkę w ciepłej wodzie, aby ją zmiękczyć i nałóż niewielką ilość środka do mycia twarzy na gąbkę (jeśli jest to pieniący środek czyszczący, ściśnij, aby utworzyć pianę).

Bambusowy węgiel drzewny wyciąga bakterie i toksyny ze skóry. 


VEGAN

1FKSBC

Parametry produktu

Marka
100% Pure
Zobacz 2 inne produkty z tej samej kategorii: