Puszek do pudru – 100% Pure Powder Puff

Nr ID: 1PPBBP
Nr ID: 1PPBBP
8,00 zł
Brutto
  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Dzięki jedwabiście miękkiej powierzchni puszek z łatwością wchłania sypki puder i matuje cerę. Puszkiem nabierz niewielką ilość sypkiego pudru i nałóż na twarz, aby odświeżyć makijaż lub zabezpieczyć nadmierne osypywanie się pudru podczas aplikacji.
Praktyczny pasek na palec zapewnia bezpieczne trzymanie płatka w dłoni podczas nakładania, mieszania i poprawiania makijażu.

1PPBBP

Parametry produktu

Marka
100% Pure
Zobacz 2 inne produkty z tej samej kategorii: