Akcesoria do makijażu

Aby każda kobieta mogła wykonać perfekcyjny makijaż oprócz kosmetyków potrzebne są jej odpowiednie akcesoria do jego wykonania. Ich jakość ma duży wpływ na dobrze zrobiony makijaż. W naszej ofercie znajdziesz pędzle do twarzy oczu i ust, paletki do cieni oraz gąbki. Pędzle które oferujemy są wykonane z włosia syntetycznego również taklonowego, które jest najmniej szkodliwe dla naszego organizmu. Do produkcji pędzli nie wykorzystuje się sierści zwierząt. Wszystkie akcesoria kosmetyczne oferowane przez nasze marki są przyjazne środowisku, niektóre ich części pochodzą z recyklingu. 

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.