Pędzel precyzyjny do cieni – Idun Minerals – Precision Eyeshadow Brush

Nr ID: 8013
Nr ID: 8013
60,00 zł
Brutto
  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

IDUN Minerals Precision Eyeshadow Brush to precyzyjny pędzel do cieni używany do tworzenia pięknego makijażu. Kompaktowy pędzel zapewnia intensywność i dokładność w nakładaniu wielu warstw cieni do powiek. Wykonany jest z najlepszego syntetycznego Taklonu, który jest delikatny i bardzo przypomina naturalne włosie. Różnica pomiędzy pędzlami naturalnymi, a syntetycznymi polega na tym, że syntetyczne są o wiele bardziej elastyczne, a zatem łatwiejsze do czyszczenia i utrzymywania w higienie. 100% wegański.

8013

Parametry produktu

Marka
Idun Minerals