Dom

Ekologiczne produkty do pielęgnacji domu, wysoce skuteczne, przyjazne dla skóry, pachnące środki czyszczące, które sprawią, że Twoje otoczenie znów będzie lśniło czystością i są całkowicie biodegradowalne. Poznaj ekologiczne środki piorące i czyszczące oraz mydła. Wszystko dla zdrowego i ekologicznego domu. Mieszkaj w zgodzie z naturą!

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Ekologiczne środki czystości do domu

Czy szorowanie detergentami wywołuje u Ciebie mdłości, powoduje wysypkę, czerwone, suche dłonie, a dzieci reagują kaszlem? Silne, chemiczne detergenty nie tylko oddziałują na tłuste plamy na płycie kuchennej czy na osad na armaturze, lecz również na drogi oddechowe i skórę człowieka. Nasze babcie przygotowywały domowe mikstury na bazie ziół, owoców, roślin i innych składników, które często są w domu, a efektem ich pracy były czyste i pachnące powierzchnie. Obecnie wracamy do tych prostych przepisów na mieszanki, które usuwają plamy, tłuszcz, osad, zacieki z mebli i pomagają w sprzątaniu, bez drażniącej chemii. 

Ekologiczne środki czystości to szeroka oferta produktów. Wśród nich są między innymi:

    • płyny do mycia naczyń,

    • środki przeznaczone do mycia w zmywarce i dbałości o nią,

    • płyny do czyszczenia powierzchni kuchennych i łazienki,

    • płyny do WC,

    • proszki do prania,

    • mydła do usuwania opornych plam.

Praktycznie wszystkie detergenty, których używasz do szorowania różnych powierzchni w domu, możesz wymienić na ekologiczne. Również jeśli chodzi o pranie i prasowanie ubrań. Ekologiczny proszek jest najlepszą opcją dla alergików, których z roku na rok przybywa w Polsce. Poza tym w wersji eko dostępne są również niezwykle pachnące prawdziwą naturą płyny do płukania ubrań. 

Naturalna chemia do domu

Środki czystości oparte na naturalnych składnikach, pochodzące od czołowych producentów, którzy posiadają certyfikaty uznanych międzynarodowych organizacji, kupisz w naszej drogerii internetowej. Oferujemy szeroki wybór naturalnej chemii. Wszystkie wspomniane wcześniej produktu i dużo więcej. Koniecznie zapoznaj się z pełną naszą ofertą. 

Dlaczego warto czyścić dom ze środkami czystości, które mają naturalny skład?

    • Są wolne od mocno drażniących substancji, takich jak: formaldehyd, fosforany, triklosan, chemiczne substancje zapachowe, silne konserwanty, surowce o petrochemicznym pochodzeniu. 

    • Nie podrażniają skóry dłoni, co ma szczególne znaczenie jeśli szorujesz dom bez rękawiczek. 

    • Nie powodują dolegliwości ze strony układu oddechowego, kaszlu, zaostrzenia alergii- jeśli nie mają w składzie ekstraktów, na które jesteś uczulona. Są przyjaźniejsze dla otoczenia, dla domowników i dla osoby, która sprząta. Chemiczne detergenty pogarszają jakość powietrza, którym oddycha rodzina, co nie ma miejsca przy ekologicznych środkach. 

    • Bardzo dobrze rozprawiają się z plamami, usuwają osady z kamienia, doczyszczają płytę kuchenną. Zarazem są delikatne. 

    • Środki czystości są biodegradowalne, przyjazne środowisku.

    • W domu pachnie przyjemnymi naturalnymi olejkami, natomiast pranie ubrań w naturalnych proszkach pozostawia na nich równie przyjemny zapach. 

Naturalny środek do czyszczenia wypełnia woda połączona z ekstraktami z roślin, wyciągami z warzyw i owoców. Produkty wege nie zawierają składników odzwierzęcych. 

Tylko u nas ekologiczne środki czystości, których nie znajdziesz w Rossman i Lidl 

Zdrowie Twojej rodziny po części leży w Twoich rękach. Wybierając eko środki czystości, zapewniasz domownikom czyste powietrze, niezmącone silnymi chemicznymi zapachami. Tylko w naszej drogerii kupisz najlepsze ekologiczne środki czystości. Nie szukaj ich na półkach w Rossmann czy Lidl, po prostu zamów wygodnie przez internet. 

Oferujemy środki czyszczące marki Sonett, producenta, który od ponad 40 lat idzie pod prąd oferując wysokiej klasy ekologiczne produkty do czyszczenia różnych powierzchni i do prania. Wszystkie składniki, które znajdują się w środkach tego producenta są biodegradowalne. Surowce są pozyskiwane z upraw ekologicznych i biodynamicznych: 100% użytych olejków eterycznych, oleje, masło shea. Marka posiada certyfikaty potwierdzające ekologiczność środków czystości oraz brak składników pochodzenia odzwierzęcego. Są to produkty wegańskie.

Ekologiczne środki czystości są delikatne, bardzo wydajne=ekonomiczne, skuteczne i bezpieczne dla zdrowia i natury. Postaw je w swojej łazience i przekonaj się o ich mocy.