Mleczko do szorowania EKO Sonett 0,5 l

Nr ID: D210
Nr ID: D210
18,90 zł
Brutto

Aqua, Calcium Carbonate, Alcohol denat., Sodium C12–C14 Fatty Alcohol Sulfate (Sodium Lauryl Sulfate), Alkylpolyglucoside C10–C16 (Lauryl Glucoside), Parfum*, Linalool*, Citral*

*certified organically grown
  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Mleczko do szorowania Sonett (Dostępne w opakowaniu 0,5 litra), to łagodny i delikatny środek czyszczący, którego główny składnik stanowi czysty proszek wapienny, z mieszanką naturalnych olejków eterycznych – lawendowego i cytrusowego dzięki którym uzyskiwany jest lekki efekt powstrzymywania rozwoju drobnoustrojów.

Delikatnie czyści stal nierdzewną, powierzchnie emaliowane, plastikowe, płyty ceramiczne, armaturę kuchenną i łazienkową. Do usuwania uporczywego brudu i niewielkich osadów kamienia polecamy Proszek do szorowania Sonett.

Nie nadaje się do szkła akrylowego

Zawiera czysto roślinne środki powierzchniowo czynne.

  • delikatnie czyści stal nierdzewną, powierzchnie emaliowane, plastikowe, płyty ceramiczne, srebro

  • świeży zapach olejku eterycznego z trawy cytrynowej z upraw ekologicznych

  • ulega biodegradacji w 100%

Sposób użycia:

Przed użyciem dobrze wstrząśnij. Nanieś bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Wyszoruj wilgotną ściereczką, po czym wytrzyj lub spłucz czystą wodą. Zamknij szczelnie zatyczkę na zakrętce.

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 – 25°C.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych.

D210

Parametry produktu

Pojemność
0,5 l
Marka
Sonett
Zobacz 4 inne produkty z tej samej kategorii: