Peelingi

Aby Twoja skóra miała piękny i zdrowy wygląd należy ją systematycznie złuszczać. Dzięki naszym naturalnym peelingom do ciała, złuszczysz martwe komórki naskórka i pobudzisz skórę do produkowania nowych komórek. Naturalne peelingi gwarantują nie tylko idealną czystą skórę pozbawioną wszelkich zanieczyszczeń, ale dzięki swoim naturalnym składnikom odżywiają ją, sprawiają że jest bardziej elastyczna, gładsza, ukrwiona i pełna blasku. Dodatkowym atutem kosmetyków naturalnych jest to, że są bezpieczne dla twojej skóry, nie podrażniają i nie uczulają.

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.