Zmywanie

Znajdziesz tu wszystko, co jest potrzebne do mycia naczyń ręcznie lub w zmywarce. Ekologiczne środki do mycia naczyń łagodne dla skóry, ekonomiczne w użyciu i skuteczne w działaniu.

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Naturalny płyn do mycia naczyń

Ekologiczne podejście do mycia naczyń ma wiele zalet. Jest ekonomiczne, przyjazne dla człowieka (dłoni), dla środowiska i skuteczne. Jemy codziennie, większość w domu zjada śniadanie, obiad, kolację. W domu, w którym mieszka cztery osoby, rodzice i dwójka dzieci, sterta naczyń na koniec dnia jest imponująca. Z pewnością dlatego w wielu gospodarstwach domowych są zmywarki. Jednak nie wszystko się do nich wkłada, czego przykładem jest porcelana, kryształowe kieliszki czy miedziane naczynia. Dlatego nadal w każdej kuchni niezbędny jest płyn do mycia naczyń.

Naturalny płyn do mycia naczyń nie zawiera petrochemicznych surowców, syntetycznych barwników i konserwantów, sztucznych środków zapachowych, surowców modyfikowanych genetycznie. Jest wolny od fosforanów, enzymów, wybielaczy optycznych i innych potencjalnie alergizujących składników. 

Bezpieczny dla dłoni płyn do naczyń

Detergenty mogą być przyczyną suchej skóry na dłoniach, zaczerwieniania, podrażnienia ich, a nawet wysypki, popękanej, swędzącej i piekącej skóry. Najlepszym wyborem dla dłoni i optymalnej dbałości o naczynia jest naturalny płyn do mycia naczyń. 

Ekologiczne płyny do mycia naczyń powstają na bazie ekstraktów z roślin i owoców. Do ich produkcji wykorzystywany jest ekstrakt z nagietka, pomarańczy, pochodne oleju kokosowego, środki powierzchniowo czynne na bazie cukru. Płyny do mycia naczyń o naturalnym składzie są bezpieczne dla dłoni, mają przyjemną konsystencję i ładnie pachną. Oferujemy płyny do mycia naczyń o różnych zapachach, zarówno uniwersalne jak i przeznaczone do trudnych zabrudzeń. 

Płyny do mycia naczyń dla alergików

Alergicy oraz osoby cierpiące na schorzenia skóry szczególnie powinny zwracać uwagę na skład płynów do mycia naczyń. Są to środki, z którymi ma się styczność na co dzień, dlatego warto wybierać świadomie. 

Płyny do mycia naczyń dla alergików powinny być:

    • na bazie naturalnych ekstraktów,

    • wolne od substancji potencjalnie alergizujących,

    • delikatne dla skóry,

    • skuteczne w działaniu,

    • bez drażniących syntetycznych substancji zapachowych.

Alergie mogą zaostrzać niektóre składniki chemicznych płynów do mycia naczyń. Dlatego nie dokładaj sobie zmartwień i postaw na ekologiczny i ekonomiczny płyn!

Biodegradowalne i wegańskie płyny do mycia naczyń

Obydwie cechy spełniają płyny od marki Sonett. To niemiecka firma produkująca środki czystości, która już od czterech dekad stawia na produkty, które są:

    • przyjazne dla środowiska- dużą wagę przykładają do dbałości o wodę,

    • oparte wyłącznie na naturalnych ekstraktach, pochodzących z ekologicznych upraw,

    • wolne od składników odzwierzęcych- wegańskie,

    • biodegradowalne,

    • ekonomiczne- wystarczy niewielka ilość, by umyć naczynia.

Na środowisko naturalne negatywny wpływ mają silne detergenty, szczególnie fosforany, ale też innym chemicznym składnikom nie można umniejszać. Dlatego dla naszej planety i przyszłych pokoleń, ale też jeszcze dla nas, najlepszą opcją są płyny do naczyń, które mają prosty skład, będący pochodną roślin i owoców. 

Czym najlepiej myć naczynia?

Zarówno dla naczyń jak i dla myjącego naczynia najlepsze są ekologiczne płyny do naczyń. Jeśli chodzi o ich skuteczność, to nie ustępują znanym z reklam płynom. Świetnie radzą sobie z zaschniętym jedzeniem i mocnymi zabrudzeniami. Zarazem są delikatne dla porcelanowych, szklanych i miedzianych naczyń. Dokładnie czyszczą, szklanym naczyniom dodają blasku (który często odbiera zmywarka) i są wydajne. 

W ofercie naszej drogerii znajdziesz najlepsze płyny do mycia naczyń, ekologiczne i organiczne. Również płyny do zadań specjalnych i mleczka. Poza tym ekologiczne tabletki do zmywarki i sól regenerującą, która zapewnia optymalne warunki do skutecznego mycia naczyń w zmywarce. 

W naszej drogerii zaopatrzysz się w bardzo skuteczne i wydajne środki do mycia naczyń i do zmywarki.