Nabłyszczacz do zmywarki EKO - Sonett 500 ml

Nr ID: D072
Nr ID: D072
20,00 zł
Brutto

Wykaz składników zgodnie z WE 648/2004

Aqua, Alkohol, Siarczany Olej Rycynowy, Alkilopoliglukozyd C8 - C16 (Coco Glucoside)

 • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
 • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
 • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Ekologiczny nabłyszczacz do zmywarki 500 ml

Czysto roślinne, bez produktów petrochemicznych


 • Nadaje się do wszystkich zmywarek

 • Koncentrat, wyjątkowo ekonomiczny w użyciu

 • Zapach neutralny

 • W 100% biodegradowalny

 • Zawiera wyłącznie surowce roślinne

 • Ulega całkowitej biodegradacji

 • Produkt posiada certyfikaty ekologiczne EcoGarantie i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.


  Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.

  Ekologiczne środki czyszczące i piorące marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.


Skład: 15-30%: siarczanowany olej rycynowy; 5-15%: etanol (alkohol roślinny); 1-5%: cukrowe związki powierzchniowo czynne.


Dozowanie: Nabłyszczacz Sonett wlać do pojemnika na nabłyszczacz w zmywarce. Należy wybrać takie ustawienie dozowania, aby na mytych naczyniach nie pozostawały osady kamienia wapiennego. Jeżeli na sztućcach pojawiają się ciemne zacieki, należy zmniejszyć dozowanie.

Ważna uwaga: Używając produktów Sonett należy ustawić regulator zmiękczacza wody w zmywarce, tak jakby woda była o jeden przedział twardsza, niż jest w rzeczywistości. Aby zmywanie przebiegało optymalnie należy zadbać o to, by w zmiękczaczu wody zawsze była wystarczająca ilość soli regenerującej.


Produkt nie zawiera:

surowców petrochemicznych

syntetycznych środków zapachowych

syntetycznych konserwantów

surowców modyfikowanych genetycznie

enzymów

składników alergizujących

fosforanów

zwierzęcych tłuszczy i innych surowców z martwych zwierząt


Stosowanie

Napełnij nabłyszczacz Sonett do zbiornika nabłyszczacza w zmywarce do naczyń. Komora nabłyszczacza powinna być zawsze wypełniona. Ustawienie dla łącznie 6 poziomów wynosi zwykle 2–3.

D072

Parametry produktu

Pojemność
500 ml
Marka
Sonett
Zobacz także
Zobacz 4 inne produkty z tej samej kategorii: