Płyn do mycia podłóg – Sonett 0,5 l

Nr ID: D272
Nr ID: D272
53,99 zł
Brutto

Inhaltsstoffliste nach EC 648/2004

Aqua, Alkylpolyglucoside C8–C16 (Coco Glucoside, Lauryl Glucoside), Sodium C12–C14 Fatty Alcohol Sulfate (Sodium Lauryl Sulfate), Alcohol, Limonene, Sodium Citrate, Parfum*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*

*certified organically grown
  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Ekologiczny płyn do mycia podłóg z mydłem z bio-oliwy z oliwek i woskiem pszczelim. Do drewna, korka, parkietu, kamienia, płytek, linoleum. Pielęgnuje i chroni podłogi woskowane, olejowane i lakierowane, tworząc naturalną powłokę woskową, nie pozostawia smug.

Płyn do mycia podłóg na bazie oliwy z oliwek z upraw ekologicznychekologicznego wosku Carnauba i wosku pszczelego

  • w pełni biodegradowalny

  • bez petrochemicznych rozpuszczalników, środków nabłyszczających, emulgatorów, konserwantów i olejów silikonowych

 Certyfikaty: NCP (Produkt Dbający o Naturę) i CSE (Cert. Zrównoważonej Gospodarki) https://sonett.pl/ncp-i-ncs/ , https://sonett.pl/cse/ 

Ekologiczne środki czyszczące i piorące marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta już w 2009.

Dozowanie:

- podłogi otwartoporowe, olejowane, nielakierowane z drewna i kamienia: 10 ml płynu na 5 l wody,
- powierzchnie lakierowane, o porach zamkniętych z drewna, korka, linoleum i płytek: 5 ml płynu na 5 l wody.

.Ważne:

  • Nie używaj środka nierozcieńczonego.

  • Dobrze wstrząśnij przed użyciem.

  • Drewno nielakierowane może ściemnieć. Przed użyciem przetestuj w stosownym miejscu.

.Produkt nie jest wegański - zawiera wosk pszczeli.

D272

Parametry produktu

Pojemność
0,5 l
Marka
Sonett
Zobacz także
Zobacz 4 inne produkty z tej samej kategorii: