Naturalne Luminizery

Poznaj naturalne luminizery, które są jednymi z absolutnych must - haves w gabinecie kosmetycznym. Z ich pomocą każda skóra uzyskuje niemal idealny wygląd. Magia tkwi w zadziwiającym efekcie optycznym, który osiąga się dzięki mikroskopijnym, mieniącym i połyskującym cząsteczkom. Efekty luminacji są dostępne niemal w każdej postaci - jako krem na dzień, serum lub baza do makijażu. W wielu przypadkach efekty luminescencyjne znajdują się już w podkładach lub innych produktach do makijażu. Bardzo popularne są lśniące kosmetyki w produktach brązujących, takich jak proszek do opalania, żel brązujący lub delikatne balsamy do ciała z efektami samoopalania. Luminizery wykorzystują efekt odbicia światła lub pracują z ukierunkowanym rozpraszaniem światła. Zmniejsza to cienie spowodowane zmarszczkami, nierównościami lub rozluźnieniem skóry. Skóra wygląda na bardziej miękką i młodszą.

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.