Bon Podarunkowy 200 zł

Nr ID: bon200
Nr ID: bon200
200,00 zł
Brutto
  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Bon podarunkowy to idealny prezent dla bliskich, których chcielibyśmy obdarować ale nie wiemy co wybrać lub czego potrzebują. Taki bon podarunkowy można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu.

Oferujemy kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów a także do makijażu, które są bezpieczne, mają czysty skład, bez toksycznych składników, bez syntetycznych substacji, nie testowane na zwierzętach, a opakowania pochodzą z recyklingu i degradowalnych materiałów opakowaniowych.

Zasady:

Każdy bon ma swój indywidualny kod, który należy wprowadzić w trakcie realizacji zamówienia („kod promocyjny”).

W sytuacji, gdy wartość zamówienia przewyższy wartość środków na Bonie Podarunkowym, klient zobowiązany jest zapłacić różnicę pomiędzy ceną a wartością Bonu Podarunkowego.

W sytuacji, gdy cena nabywanych za pomocą Bonu Podarunkowego towarów jest niższa niż wartość na Bonie Podarunkowym, Klientowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty.

bon200
Zobacz także