Eyeliner czarny - 100% Pure Long Last Liquid Eyeliner Black Tea - Eyeliner

Nr ID: 1CELLBT
Oczekiwanie na dostawę
Nr ID: 1CELLBT
Oczekiwanie na dostawę
141,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń Dodano do listy życzeń

Camellia Sinensis (Organic Micronized Black Tea)* Leaf Extract, Vegetable Glycerin, Aloe Barbadensis (Organic Aloe)* Leaf Juice, Xanthan Gum, Extracts of Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Lonicera Caprifolium Flower, Lonicera Caprifolium Flower and Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower * Certified Organic  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Ten długotrwały eyeliner w płynie firmy 100% Pure ma intensywny czarny kolor, jest łatwy do zastosowania, nie rozmazuje się, jest wodoodporny. Jego naturalna mieszanka zawiera pielęgnujące składniki i jest tak delikatna, że nadaje się również dla osób noszących szkła kontaktowe.

Zastosowanie: Nanieść linię przy rzęsach na górnej powiece. Zmęczone oczy stają się większe i jaśniejsze, a niewyraźny makijaż oczu jest odświeżony. Dla naturalnego wyglądu narysuj cienką linię. Dla intensywnego wyglądu narysuj grubą linię. Oczy natychmiast promieniują – jest on idealny na dzień i na noc.

VEGAN

1CELLBT

Parametry produktu

Pojemność
7 ml
Marka
100% Pure
Zobacz 3 inne produkty z tej samej kategorii: