Lakier Top coat – Idun Minerals Nail

Nr ID: 3501
  • Obniżka
  • Nowy

Lakier Top coat – Idun Minerals Nail

Nr ID: 3501
37,60 zł
47,00 zł
Zniżka 20%
Brutto
Ilość

OCTAN BUTYLU, OCTAN ETYLU, KWAS ADIPINOWY / GLIKOL NEOPENTYLU / TRIMELLITOWY ANHYDRID KOPOLIMER, BUTYRAT OCTANU CELULOZY, ALKOHOL IZOPROPYLOWY, DIBENZOAN DIPROPYLENU GLIKOLU

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Top coat, czyli lakier nawierzchniowy, to klucz do sukcesu.

Lakier nawierzchniowy Diamond to produkt, który sprawia, że ​​lakier do paznokci utrzymuje się dłużej i nadaje paznokciom długotrwały połysk.

3501

Parametry produktu

Pojemność
11 ml
Marka
Idun Minerals
Zobacz także

Zobacz 4 inne produkty z tej samej kategorii: