Lakier Base Coat – Idun Minerals Base Coat Kristall

Nr ID: 3502
Nr ID: 3502
47,00 zł
Brutto

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Cellulose Acetate Butyrate, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate  

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Lakier IDUN Minerals Kristall to lakier bazowy, który zapobiega przebarwieniom. Bazę wzbogacono o keratynę i proteiny, które budują paznokcie.

Seria mineralnych lakierów do paznokci IDUN Minerals składa się z odżywczych lakierów do paznokci w klasycznych i modnych odcieniach, a także warstwy wierzchniej Top Coat i powłoki bazowej Base Coat. Lakiery do paznokci zawierają składniki najwyższej jakości i mają długotrwałą formułę, która nadaje połysk. Lakiery do paznokci maja tak zwaną 5-free formułę, co oznacza usunięcie pięciu niebezpiecznych dla zdrowia chemikaliów.

IDUN Minerals Base Coat Kristall pokrywa paznokcie wegańską formułą, która przygotowuje i gruntuje paznokcie pod idealny manicure, pomagając lakierowi lepiej przylegać i zapobiegając przebarwieniom, przedłużając trwałość manicure.

3502

Parametry produktu

Pojemność
11 ml
Marka
Idun Minerals
Zobacz także
Zobacz 4 inne produkty z tej samej kategorii: