Organiczny olej marula – 100% PURE Organic Marula Oil

Nr ID: 1FOMO
Nr ID: 1FOMO
141,00 zł
Brutto

Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Organiczny olejek marula zapewnia lśniące włosy i promienną cerę dzięki odżywczej mieszance witamin i kwasów tłuszczowych omega

Tłoczony na zimno organiczny olej marula zapewnia lekkie, luksusowe nawilżenie skóry i włosów. Zawarte w olejku marula kwasy oleinowy i linolowy zapewniają miękkie, lśniące włosy. Witaminy E i C odmładzają skórę i zapewniają młodzieńczy, jędrny blask. 

Olejek marula, bogaty w kwasy oleinowy i linolowy, może zapewnić głębokie nawilżenie, zapewnić zdrową skórę głowy i nadać włosom lśniący połysk. Olej marula jest uważany za niekomedogenny, co oznacza, że nie zatyka porów. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, także tej skłonnej do wyprysków. szczególnie bogaty w przeciwutleniacze i kwas oleinowy, dzięki czemu niezwykle nawilża i nadaje się do skóry suchej lub starzejącej się. Jest także lekki, co zapewnia szybkie wchłanianie. Tłoczenie na zimno zapewnia, że olej zachowuje maksymalne stężenie składników odżywczych. Ta metoda ekstrakcji nie wykorzystuje ciepła, które może pogorszyć niektóre korzystne właściwości oleju. 

Może być stosowany do skóry i włosów.

Rozgrzej olejek w dłoniach przed nałożeniem na czystą skórę lub włosy. Może być używany rano i wieczorem.

organiczny olej marula

1FOMO

Parametry produktu

Pojemność
29,50 ml
Marka
100% Pure
Zobacz 4 inne produkty z tej samej kategorii: