Pędzle

Firma IDUN Minerals stworzyła wyjątkowy zestaw pędzli, które uzupełniają makijaż. Pędzle te wykonane są z najlepszego syntetycznego Taklonu, którego właściwości bardzo przypominają naturalne włosie. Różnica w stosunku do pędzli naturalnych i syntetycznych polega na tym, że syntetyczne są o wiele bardziej konsekwentnie kształtowane, a zatem łatwiejsze do czyszczenia i utrzymywania w higienie. Znajdziesz tu pędzle do makijażu twarzy, oczu i ust. Pędzle do makijażu twarzy do wyjątkowo wrażliwej skóry, takiej jak trądzik różowaty i trądzik. Pędzle do oczu są używane do intensywnego i neutralnego wyglądu. Im mniejszy pędzel, tym bardziej intensywny będzie wygląd, a im większa szczotka, tym lepiej będzie zacierać krawędź cieni do powiek. Pędzel Idun Minerals do definiowania oczu może być również używany jako pędzel do szminki, aby uzyskać intensywny wygląd.

Pędzle pełniają różne funkcje i są w 100% wegańskie.

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.