Rozjaśniająca maska pod oczy- zestaw 5 sztuk – 100% Pure Bright Eyes Mask

Nr ID: 1FEMBEB5
Oczekiwanie na dostawę
Nr ID: 1FEMBEB5
Oczekiwanie na dostawę
134,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń Dodano do listy życzeń

Aloe Barbadensis (Organic Aloe Juice)*, Camellia Sinensis (Organic Matcha Green Tea)*, Organic Green Coffee*, Ilex Paraguariensis ( Organic Yerba Mate) Tea*, Cucumis Sativus (Cucumber) Hydrosol, Sodium Ascorbate (Vitamin C), Caffeine, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic) Acid, Plant Cellulose * Certified Organic  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Maska z dużą ilością kofeiny która rozjaśnia, odświeża i nawilża Twoją skórę pod oczami. Jest to hydrożelowa maska składająca się w 95% z organicznej wody z aloesu i 5% celulozy roślinnej. Im dłużej pozostanie na skórze, tym staje się cieńsza, ponieważ woda zostaje wchłonięta. Hydrożel pomaga w dostarczaniu aktywnych składników na skórę.

VEGAN

1FEMBEB5

Parametry produktu

Pojemność
8g
Marka
100% Pure
Zobacz 4 inne produkty z tej samej kategorii: