Lakier utwardzający do paznokci – Idun Minerals Nail Hardener

Nr ID: 3536
Nr ID: 3536
47,00 zł
Brutto

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Cellulose Acetate Butyrate, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate 

  • Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego. Ekspresowa wysyłka – Wszystkie produkty dostępne w sklepie mamy w magazynie, wysyłamy zamówienie tego samego dnia, przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00, a złożone po godzinie 12:00 wysyłamy najpóźniej dnia następnego.
  • Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów. Dostawa gratis – Przy zakupach powyżej 300 zł, koszty wysyłki są po naszej stronie. Zapraszamy do zakupów.
  • Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Gwarancja jakości – Bio-Klon oferuje produkty sprawdzone, które powstają wyłącznie z tego co daje nam natura, wolne od wszelkich szkodliwych toksyn, wykonywane z najwyższej jakości składników naturalnych i organicznych. Nasze marki posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Lakier utwardzający do paznokci Idun Minerals pomaga paznokciom stać się bardziej odpornym dzięki formule, która tworzy powłokę na paznokciu. Pomaga zapobiegać uszkodzeniom i łamaniu się paznokci. Utwardzacz do paznokci nakłada się na powierzchnię paznokcia jako warstwę, która chroni i wzmacnia paznokcie, które łatwo się łamią. Lakier utwardzający do paznokci jest idealny dla tych, którzy mają problemy z cienkimi i delikatnymi paznokciami. Pomaga również paznokciom uzyskać gładką i błyszczącą powierzchnię.

Składniki są starannie dobrane dzięki formule 5-wolnej formule bez zbędnych dodatków, takich jak formaldehyd.

100% wegańskie

Bez perfum

Nie zawiera formaldehydu,

bez barwników

Stwórz warstwę ochronną, aby pomóc paznokciom zachować sprężystość i rosnąć silne. IDUN Minerals Nail Hardener zapewnia maksymalne wzmocnienie słabych, rozdwajających się paznokci dzięki wegańskiej formule stworzonej do tworzenia sprężystego filmu na powierzchni paznokci, chroniąc je i wzmacniając.

3536

Parametry produktu

Pojemność
11 ml
Marka
Idun Minerals
Zobacz także
Zobacz 4 inne produkty z tej samej kategorii: